Ruszyły zapisy na VII edycja Triathlon Pniewy 2020!

Zgłoszenia pod linkiem:

http://www.foxter-sport.pl/triathlon-pniewy-2020

Wszelkie informacje oraz zapisy na PP młodzików, juniorów młodszych i juniorów opublikujemy wkrótce.

V Triathlon Pniewy już za nami.

Cieszymy się, że znów mogliśmy się spotkać…każdy zawodnik, który staną na linii startu był dla nas radością, a jego uśmiech na mecie nagrodą (czasem jednak uśmiech zasłonięty był grymasem bólu i zmęczenia)

Wyniki do sprawdzenia <tutaj>

Galeria <Pniewy.wlkp.pl>

Galeria zdjęć z drona <pniewy24.pl>

Przypominamy, że podczas V edycji Triathlon Pniewy wszystkich zawodników dystansu SPRINT, OLIMPIJKA, oraz dystansów PUCHARU POLSKI młodzików oraz juniorów młodszych obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu (Polski Triathlon).

Zawodnicy Triathlonu Dzieci zwolnieni są z posiadania licencji PZTri

W związku z tym  w biurze zawodów przy odbiorze pakietu powinieneś okazać licencję zawodniczą

 jeśli dysponujesz licencją w aplikacji, wystarczy, że okażesz ekran z licencją roczną lub jednorazową

 jeżeli posiadasz licencję roczną w formie karty, przy odbiorze pakietu okazujesz kartę fizyczną.

Jeżeli nie posiadasz licencji, to licencję jednorazową możesz ją wyrobić 

 tuż przed odbiorem pakietu przez aplikację PZTri dostępną na systemy IOS oraz Android, nie powinno Ci to zająć więcej niż kilka minut (www.triathlon.pl/dzienne/),

 na stoisku PZTri w biurze zawodów w formie karty, z nią odbierzesz pakiet startowy (po podpisaniu oświadczenia i uiszczeniu opłaty gotówką lub kartą płatniczą).

Opłata za licencję jednorazową wynosi 20 zł.

Pytania? sprawdź stronę Polski Triathlon  www.triathlon.pl/qa/

IV edycja Triathlon Pniewy już za nami.

Fantastyczna atmosfera i niezła dawka ścigania.

Emocjonująca walka o pierwsze miejsca na Olimpijce pomiędzy Filipem Przymusuńskim (UAM Triathlon Poznań) oraz braćmi Kutkowskimi z klubu Zmierz-Nie-Szacuj.pl (partnera imprezy). Pierwsza na Olimpijce Sikora Aleksandra (YMCA Kraków).

Dalej zmagania Dzieci i Puchar Polski Juniorów i Juniorów Młodszych – walka łeb w łeb o eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Na Sprincie na podium znów Filip Przymusuński – tym razem za Damianem Wojcieszonk Aromann POLSKA. Pierwsza Płatek Anna REAL Sto-64

Pełne wynik: https://foxter-sport.pl/triathlon-pniewy-2017

III Triathlon Pniewy 2016 już za nami.

Cieszymy się, że przybyło Was tak wielu. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim tym, którzy osiągnęli zamierzone CELE.

WYNIKI – Oficjalne – uzupełnione

 <Dzieci>

<Młodzicy>

<Olimpijka>

<Sprint>

<Sztafety>

<Służby mundurowe>

Uwaga! przy wynikach poszczególnych etapów podane są: [] – ranking etapu klasyfikacji generalnej () – poglądowo – zmiana pozycji w ogólnej klasyfikacji generalnej – (może wahać się nieznacznie w zależności od ilości osób które nie ukończyły danego etapu)

WYNIKI LOSOWANIA MATERACY I PODUSZEK FIRMY M&K FOAM

Przedstawiamy wyniki losowania, które odbyło się podczas 2 dekoracji na Triathlonie w Pniewach. Wśród uczestników rozlosowane zostały 2 materace firmy M&K Foam Koło oraz 10 poduszek profilowych, po 1 materacu oraz 5 poduszkach dla każdego z dystansów głównych.

Obecność na losowaniu nie była obowiązkowa, dlatego też z osobami, które nie odebrały nagród osobiście skontaktuje się firma M&K Foam Koło

1. Materace:

a) Dystans olimpijski: Piotr Ostrowicki, nr 192 b) Dystans sprint: Agnieszka Pisanko, nr 288 2. Poduszki: a) Dystans olimpijski: 1) Grzegorz Pachowicz, nr 226 2) Dariusz Mieloch, nr 130 3) Jacek Idzikowski, nr 7 4) Sebastian Ryś, nr 139 5) Grzegorz Struzik, nr 60   b) Dystans Sprint: 1) Agata Walaszczyk, nr 309, 2) Alicja Rekowska, nr 324 – odebrana 3) Arkadiusz Lotek, nr 292 – odebrana 4) Raphael Miehle, nr 245 – odebrana 5) Leszek Mucha, nr 243 – odebrana

Start już w najbliższą niedzielęemocje rosną 😉

O godz. 18 – w trakcie dekoracji zawodników SPRINT odbędzie się loteria z losowaniem 2 materacy 4-tyETAP – MK FOAM – Koło (osobno dla obu dystansów głównych) oraz poduszek profilowych. Obecność na losowaniu nie jest obowiązkowa. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon konkursowy, odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe oraz wrzucić kupon do odpowiedniej urny – zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU

  UWAGA – OSOBY NIEPEŁNOLETNIE – pamiętajcie o zgodach rodziców/opiekunów prawnych – zostały one rozesłane do każdego mailem.

Triathlon Pniewy 2015 za nami 😉

Szanowni zawodnicy i kibice, w imieniu organizatorów i gospodarzy drugiej edycji Triathlon Pniewy chcemy serdecznie podziękować Wam za obecność i sportową zabawę na naszej imprezie.

Rosnąca frekwencja jest dla nas największą nagrodą za trud włożony w organizację Triathlon Pniewy. Mamy nadzieję, że w sezonie 2016 jeszcze liczniej zawitają do Pniew triathloniści z całej Polski.

O tym jak wyglądać będzie Triathlon Pniewy 2016 będziemy informować w najbliższej przyszłości. Bądźcie czujni!

Pełne wyniki  TRIATHLON PNIEWY 2015

28 czerwca 2015

TRIATHLON PNIEWY 2015 – 2015-06-28
L.P. Nazwa konkurencji Wyniki
1 OLIMPIJSKI WYNIKI
2 SPRINT WYNIKI
3 SZTAFETY WYNIKI
4 TRIATHLON DZIECI WYNIKI
5 TRIATHLON MŁODZIEŻY WYNIKI