Archiwum kategorii: Triathlon

Warunki uczestnictwa Sprint

W zawodach na dystansie Sprint mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu startu, mają ukończone 18 lat i przedstawią swój dowód tożsamości wraz ze zdjęciem oraz podpiszą oświadczenie o starcie z własnej woli.

W zawodach na tym dystansie wziąć udział mogą również osoby niepełnoletnie z roczników 2001 i 2002, które w dniu zawodów przedstawią w/w oświadczenie oraz zgodę rodzica lub innego prawnego opiekuna na start w zawodach.

Kliknij tutaj aby wyświetlić zgodę rodziców

Wszyscy uczestnicy dystansów Sprint i Olimpijka posiadać muszą licencje PZTRi (będzie możliwość wykupienia jednodniowej licencji w dniu zawodów w punkcie informacyjnym PZTri).

Warunki uczestnictwa Olimpijka

W zawodach na dystansie Olimpijskim mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu startu, mają ukończone 18 lat i przedstawią swój dowód tożsamości wraz ze zdjęciem oraz podpiszą oświadczenie o starcie z własnej woli.

Wszyscy uczestnicy dystansów Sprint i Olimpijka posiadać muszą licencje PZTRi (będzie możliwość wykupienia jednodniowej licencji w dniu zawodów w punkcie informacyjnym PZT

warunki uczestnictwa PP w Triathlonie Młodzików i Juniorów Młodszych

W zawodach mogą wziąć udział wszystkie osoby w wieku od 14 do 17 lat (roczniki 2004 i 2001) pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na start w zawodach 

PP w TRIATHLONIE 2018

2. Wzór w/w zgody dostępny jest tutaj: zgoda rodziców

3. Podczas weryfikacji w biurze zawodów, zawodnicy powinni posiadać legitymację szkolną lub inny dokument celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku.

warunki uczestnictwa dzieci

1. W zawodach mogą wziąć udział wszystkie osoby w wieku od 10 do 13 lat (roczniki od 2005 do 2008) pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na start w zawodach TRIATHLON DZIECI 2018.

2. Wzór w/w zgody dostępny jest tutaj: zgoda rodziców

3. Podczas weryfikacji w biurze zawodów, zawodnicy powinni posiadać legitymację szkolną lub inny dokument celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku.

Triathlon Dzieci

Dystans: 100 m. pływanie (1 pętla), 4 km rower, 1000 m bieg

Klasyfikacje i kategorie wiekowe dzieci (decyduje rok urodzenia):
Dz 10 ( dziewczynki 10-11 lat)
Dz 12 (dziewczynki 12-13 lat)
Ch 10 (chłopcy 10-11 lat)
Ch 12 (chłopcy 12-13 lat)